Festival Country Búrka Vám ponúka

Tradíciu

Niekedy na začiatku tohto tisícročia sme v Športovm areáli vo Veľkých Lovciach usporiadali, dnes už legendárny, country bál so skupinou Expres z Levíc. Pred polnocou prišla búrka a dážď, ale ľudia sa aj tak zabávali a tancovali až do rána.

Zábavu

Festival Country Búrka vám prináša deň plný zábavy, stretnutí s priateľmi a posedení pri kvalitnej hudbe s výnimočným občerstvením. Nenechajte si ani vy ujsť ďalší ročník a príďte sa zabaviť na náš výnimočný festival.

Hudbu

Festival poctili svojim vystúpením rôzni interpreti. Wabi Daněk, Rangers a Honza Vančura, Tomáš Linka a Příma Linka, Taxmeni, Věra Martinová, František Nedvěd, Ivan Mládek, Allan Mikušek, Lojzo, Sima Martausová, Rosťa Fišer a mnoho mnoho ďalších.

Tešíme sa na vašu návštevu aktuálneho 17. ročníku festivalu Country Búrka, ktorý sa koná 10.8.2024 a tradične sa začne piatkovou Brnkačkou u Stanku v Hostinci Veronika.
Tešíme sa na vašu návštevu.

FAQ
Najčastejšie otázky

Festival Country Búrka je jednodňový festival konajúci sa počas soboty, ktorý je však tradične zahajený piatkovou “Brnkačkou” v Hostinci Veronika.

Vstupenky si tento rok kúpite na mieste konania festivalu,  ZŤP majú vstup za zvýhodnenú cenu a deti majú vstup zdarma.

Možnosti stanovania budú tak ako po minulé roky, s možnosťou spŕch vo vymedzených hodinách. Taktiež si môžete priniesť svojich domácich maznáčikov na vlastnú zodpovednosť. Prosím, pri stanovaní dodržujte pokyny usporiadateľov.

Pre Vás všetkých bude pripravené zaujímavé občerstvenie, jedlo, pivo, víno, nealko (podľa záujmu aj raňajky v sobotu).

Stanovanie na festivale nie je spoplatnené. Možnosť stanovania je zabezpečená od piatku do nedele.

Festival Contry Búrka je príjemným rodinným festivalom s dostatočným priestorom, kde sa Vaše deti budú môcť vyblázniť a zabaviť na preliezačkách, hojdačkách a pod.

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?

VSTUPENKY
Vstupenky si kúpite na mieste festivalu.