Aj tento ročník sa môžete tešiť na vynikajúci program a výborné country - folkové hudobné kapely.
SOBOTA
8. Augusta 2020
14.30
Smoke & Sound SK (Levice)
Hlavnou črtou kapely sa stala poetickosť textov, metaforická kritika malomeštiackej spoločnosti a konzumného kapitalistického systému a melancholické zasnené melódie. Prezentuje sa vlastnou tvorbou so svojráznym hudobným štýlom alternatívnej hudby s prvkami rocku a folku. Kapela v rovnakej formácii vystupuje aj pod názvom "Orbis Fiktus - Karel Kryl inak” a hrá Krylove piesne vo vlastných aranžmánoch.
15.25
Countrymen (Levice)
Country hudobná skupina z Levíc.
16.20
Kitchen Grass (Nitra)
Nitrianska bluegrassová kapela Kitchen Grass vznikla okolo roku 2006, ale v súčasnej zostave hrá od februára 2018. Hrá pôvodné anglické, ale aj slovenské texty, žánrovo okrem bluegrassu kapela nepohrdne ani írskym, či bluesovým žánrom.
17.15
Frends (Nové Zámky)
Kryl & Nohavica Revival Band z Nových Zámkov.
18.10
Duo Tornádo ve třech (ČR)
Country zoskupenie od susedov z Českej Republiky.
19.05
Divozel (Brezno)
Kapela Divozel je slovensko - české zoskupenie muzikantov a na hudobnej scéne sa pohybuje od roku 2004. Hrá príjemnú a pohodovú akustickú muziku na hranici folku, šansónu a ostatných žánrov.
20.15
Bukasový masív (Modra)
Bukasový masív je slovenská hudobná skupina, založená v roku 1984. Skupina pochádza z Modry a je charakteristická hudobnou tvorbou v osobitom dialekte.
21.30
Kamelot (Brno CZ)
Počiatočná tvorba kapely zaradila Kamelot do škatulky "Folk a country", kde patrí hudobná skupina dodnes. Autorom textov a skladateľom hudby je spevák a leader skupiny Roman Horký.
23.00
L.P.S. (Trnava)
Folková kapela z Trnavy.
Sprievodný program
14.30 ...
Tanečná country skupina Madison (Nitra)
Tanečná skupina, ktorej „učaroval“ westernový štýl so všetkým, čo k tomu patrí. Milujeme country hudbu, spev, ale hlavne tanec. A práve ten je našou srdcovou záležitosťou.