Festival Country Búrka Vám ponúka

Tradíciu

Niekedy na začiatku tohto tisícročia sme v Športovm areáli vo Veľkých Lovciach usporiadali, dnes už legendárny, country bál so skupinou Expres z Levíc. Pred polnocou prišla búrka a dážď, ale ľudia sa aj tak zabávali a tancovali až do rána.

Zábavu

Festival Country Búrka vám prináša deň plný zábavy, stretnutí s priateľmi a posedení pri kvalitnej hudbe s výnimočným občerstvením. Nenechajte si ani vy ujsť ďalší ročník a príďte sa zabaviť na náš výnimočný festival.

Hudbu

Festival poctili svojim vystúpením rôzni interpreti. Wabi Daněk, Rangers a Honza Vančura, Tomáš Linka a Příma Linka, Taxmeni, Věra Martinová, František Nedvěd, Ivan Mládek, Allan Mikušek, Lojzo, Sima Martausová, Rosťa Fišer a mnoho mnoho ďalších.

Ďalší ročník festivalu Country Búrka sa bude konať 13.8.2022 a tradične sa začne piatkovou Brnkačkou u Stanku v Hostinci Veronika.
Tešíme sa na vašu návštevu.

FAQ
Najčastejšie otázky

Festival Country Búrka je jednodňový festival konajúci sa počas soboty, ktorý je však tradične zahajený piatkovou “Brnkačkou” v Hostinci Veronika.

Vstupenky so zvýhodnenou cenou je možné zakúpiť cca mesiac pred termínom festivalu u partnerou nášho festivalu. Ich presný zoznam a adresy nájdete na úvodnej stránke. Vstupenky je taktiež možné zakúpit počas piatkovej “Brnkačky” alebo si ich objednať emailom príp. cez Facebook a vyzdvihnúť pri vstupe na festival.

Áno, na festivale je zabezpečená možnosť stanovania v areáli festivalu. Samozrejmosťou možnosť využitia spŕch.

Stanovanie na festivale nie je spoplatnené. Možnosť stanovania je zabezpečená od piatku do nedele.

Festival Contry Búrka je príjemným rodinným festivalom s dostatočným priestorom, kde sa Vaše deti budú môcť vyblázniť a zabaviť na preliezačkách, hojdačkách a pod.

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?

VSTUPENKY
Kúpte si vstupenky už teraz