Vítame vás na stránke festivalu Country Búrka
Niekedy na začiatku tohto tisícročia sme v Športovom areáli vo Veľkých Lovciach usporiadali, dnes už legendárny, country bál so skupinou Expres z Levíc. Pred polnocou prišla búrka a dážď, ale ľudia sa aj tak zabávali a tancovali až do rána. Chalani z Expresu nechápali, nič také predtým nevideli. To sa písal rok 2001. Tieto country bály sa stali tradíciou a každý rok sme jeden až dva zorganizovali.
Keď potom zanikol festival Lúčnický rebrinák, rozhodli sme sa usporiadať festival. V roku 2008 sa konal 1.ročník Countryfestu Veľké Lovce. Ako celkom prvé zoskupenie na ňom vystúpili Pltníci z Nových Zámkoch a hlavný hosť večera Bukasový masív.
Samozrejme, že každý rok až do 4. ročníka pršalo a tak sme sa rozhodli na návrh nášho kamaráta Ričiho premenovať festival na Countrybúrka Veľké Lovce. Festival za toto obdobie poctili svojim vystúpením rôzni interpreti. Wabi Daněk, Rangers a Honza Vančura, Tomáš Linka a Příma Linka, Taxmeni, Věra Martinová, František Nedvěd, Ivan Mládek, Allan Mikušek, Lojzo, Sima Martausová, Rosťa Fišer a mnoho mnoho ďalších. Snažíme sa, aby festival zostal komorný, priateľský a aby sa u nás návštevníci cítili komfortne. Veríme, že tí, ktorí už u nás boli, tak odchádzali spokojní a každoročne sa opäť vracajú.
17
Ročník
9
Účinkujúcich
1
Deň plný zábavy
VSTUPENKY
Vstupenky si kúpite na mieste
Náš tím
Organizátor

Človek, bez ktorého by náš festival nemohol existovať

10974545_1046816862011775_1506595156025808442_o