Program 17. ročníka festivalu:
PIATOK
9. Augusta 2024
18.00
Brnkačka u Stanky (Hostinec Veronika)
Pozývame Vás na tradičnú predfestivalovú Brnkačku u Stanky 9.8.2024 o 18.00. Čaká na Vás pohodový večer s priateľmi a hudbou + bohaté občerstvenie.
SOBOTA
10. Augusta 2024
14.30
Patrik Horváth band (Levice)
Repertoár levickej kapely “Patrik Horváth Band” tvoria vlastné piesne v štýle pop/rock/country hudby s rôznorodými vystúpeniami.
15.35
RuNa (Mojmírovce)
Rudolf Eifel Mladý a Nataša Lelovská hrajú folkové pesničky.
16.45
BB country (Prešov)
Country kapela z východného Slovenska.
17.50
L.P.S. (Trnava)
Trnavská skupina so skvelým pesničkárom Ľubomírom Konečným.
19.05
Moruša
Moruša (Žilina)
Hudobná skupina hrajúca prevažne Folk a Shanson v každej podobe.
20.30
FLERET (Vizovice - CZ)
Od ryze folkových začátků, přes nepřehlédnutelné přitvrzení zvuku a následnou sedmnáctiletou spolupráci se zpěvačkou Jarmilou Šulákovou, se kapela dopracovala až do současné koncertní podoby, kdy se všechno pěkně promíchalo a propojilo.
22.10
Bukasový Masív (Modra)
Bukasový masív je slovenská hudobná skupina, založená v roku 1984. Skupina pochádza z Modry a je charakteristická hudobnou tvorbou v osobitom dialekte.
23.30
Darebáci (Vysoké Mýto - CZ)
"Darebáci" - tak trošku nová country kapela i když nás mnozí znáte. Hrajeme klasickou country, něco folku a vůbec vše co se líbí k poslechu i tanci.
Sprievodný program
14.30 ...
Tanečná country skupina Madison (Nitra)
Tradične sa o zábavu a doprovodný program postará Tanečná skupina, ktorej „učaroval“ westernový štýl so všetkým, čo k tomu patrí. Milujeme country hudbu, spev, ale hlavne tanec. A práve ten je našou srdcovou záležitosťou.